VİZYON & MİSYON

 

İspanyol Tohum Firması Semillas Fito

 

 

1880 yılından beri kendi alanında eşsiz


Çünkü Fito 1880'den beri sürekli olarak üreticiler ile temas halinde çalışıyor. Onlara üretim ile ilgili tavsiyelerde bulunuyor, ihtiyaçları üzerinde çalışıyor ve müşteri taleplerine cevap verecek çeşitler geliştiriyor.

 

 

 

 

 

 

Her zaman En Yüksek Kaliteyi Sunar

 

Tüketiciler Domates, Biber, Hıyar, Kabak, Kavun, Patlıcan v.s.'de hep mükemmel renge, dokuya ve tada sahip ürünleri isterler. Semillas Fito tüketicilerin en yüksek kaliteye ulaşmasını sağlamak için çalışıyor.

 

 

 

 

 

 

Yeniliğe Yatırım

 

Semillas Fito ARGE yatırımları konusunda alanında öncü bir firmadır. Yıllık cirosunun %13'ünü Araştırma ve Geliştirme Faaliyetleri için harcıyor. Semillas Fito'nun Tecrübeli ve Bilgili araştırma ekibi, yüksek teknolojiyi kullanarak her yıl yeni çeşitler geliştiriyor.

 

Semillas Fito çeşitlerinin her türlü iklim ve arazi koşuluna uygun olması için, Almeria, Barcelona (İspanya), Antalya (Türkiye), Culiacan (Meksika), Agadir (Fas), Jordan Valley (Ürdün), San Paulo (Brezilya), Sicillia (İtalya), Shouguang (Çin), Isfahan (İran), Arava Valley (İsrail)'de bulunan deneme istasyonlarında çalışmalar yapıyor.

 

 

 

Sizinle Geliştiriyoruz

 

Her bir Fito tohumu yıllarca süre gelen araştırmalar, denemeler sonucunda ortaya çıkmaktadır. Çalışmalarımızda Teknik Ekibimiz ve üreticiler iş birliği içindedirler. Sürekli olarak Gıda Endüstrisinin ihtiyaçları, tüketici talepleri ve yeni trendler göz önünde tutulmaktadır. 130 yıldan fazla süredir, her gün uluslararası pazara en iyi sebze çeşitlerini sunmak için üreticiler ile birlikte geliştiriyoruz.

 

 

 

 

 

» Tarihçemiz

» Vizyon & Misyon

» Ekibimiz

 

 

 

 

 

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında soru ve önerilerinizi bizlere mesai saatleri içerisinde aşağıdaki iletişim numaralarımız ve e-posta adresimizden ulaşatırabilir, ayrıca iletişim sayfamızdan, iletişim formumuz direk mesaj gönderebilirsiniz.

Telefon (0242) 340 50 55 (pbx) 
Faks (0242) 340 63 64
E-Posta infoantalya@semillasfito.com